Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Śnieżna misja w gameplayu z polskiego Sniper Ghost Warrior 3

Akcja w rzeźni.

Studio CI Games przygotowało kolejny materiał wideo prezentujący rozgrywkę w polskiej strzelance Sniper Ghost Warrior 3 - tym razem w zaśnieżonym krajobrazie, w górach w Gruzji.

Celem jest uwolnienie więźnia. Zadanie zaczynamy od wybrania zabieranego na misję wyposażenia, wskazywanego z imponującej palety gadżetów, broni i dodatków do niej. Są nawet specjalne pociski do karabinu snajperskiego: wabiące, wybuchowe, oznaczające, przebijające pancerz czy z ładunkami EMP, do niszczenia urządzeń elektronicznych wroga.

Wygląda na to, że dron często się przyda

Poznajemy także założenia fabularne. Oficjalna misja głównego bohatera - Jona - to rozpoznanie sił separatystów i odkrycie, kto zaopatruje ich w zaawansowane wyposażenie. Jest też nieoficjalne warstwa scenariusza - poszukiwania naszego brata, pojmanego dwa lata wcześniej.

Eksplorując otwarty świat, postać dociera na teren misji w zaśnieżonych górach, obserwując miejsce akcji - rzeźnię. Obserwujemy zadanie w dalszej części gry, więc nie brakuje strażników, pułapek, kamer bezpieczeństwa czy nawet pola minowego.

Po złamaniu zabezpieczeń za pomocą latającego drona Jon może wkroczyć do bazy w celu nieco bardziej bezpośredniej infiltracji, unikając świateł i eliminując odizolowanych strażników, zapewniających także przydatne informacje podczas przesłuchań.

Sniper Ghost Warrior 3 debiutuje 3 kwietnia przyszłego roku na PC, PS4 i Xbox One. W odróżnieniu od poprzednich odsłon, gra zaoferuje - jak potwierdza powyższy materiał - otwarty świat i znacznie większą swobodę działania.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze