Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skull & Bones musi się ukazać. Tego podobno wymaga umowa z Singapurem

Premierę gry wielokrotnie przekładano.

Niedawno pojawiły się nieoficjalne wieści, wskazujące, że Skull & Bones ukaże się w listopadzie. Według jednego z dziennikarzy, gra musi się ukazać, bo tego wymaga umowa podpisana z Singapurem.

Sytuację nakreślił Ethan Gach z serwisu Kotaku. Projekt powstaje w singapurskim oddziale Ubisoftu, a firma uzyskała od tamtejszych władz dofinansowanie na realizację produkcji. Aby wypełnić zawarte zobowiązania, tytuł musi pojawić się na rynku przed wyznaczonym terminem.

Wspomniana umowa jest więc jedną z przyczyn, dla których francuska firma nie zrezygnowała z dalszego rozwoju Skull & Bones. Wydaje się również, że premiera produkcji jest teraz jedynie kwestią czasu.

Dziennikarz Kotaku dodaje, że debiut gry wielokrotnie przesuwano. Początkowo zakładano, że pozycja ukaże się na początku lata, potem celowano we wrzesień, a aktualny plan to wydanie tytułu w listopadzie.

To jednak nie wszystko, ponieważ pierwotnie zamierzano jeszcze w czerwcu zorganizować zamknięte testy Skull & Bones. Pomysł porzucono ze względu na „stan techniczny” wersji, którą chciano udostępnić. Nie jest jasne, czy jakakolwiek beta jeszcze się odbędzie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Skull and Bones

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze