Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skull & Bones - informatorzy podają datę premiery i nazwy dodatków

Premiera jeszcze w tym roku.

Najprawdopodobniej poznaliśmy datę premiery oraz nazwy DLC do Skull & Bones - pirackiej gry Ubisoftu, która powstawała tak długo, że wydawało się, że nie zadebiutuje nigdy.

Gra najwyraźniej ukaże się na rynku 8 listopada. Taką datę podało na Twitterze ALumia_Italia, które śledzi zmiany dokonywane na serwerach Xbox Store. Potwierdził ją Tom Henderson, znany leaker z dobrymi źródłami informacji.

Wspomniane wcześniej konto ALumia_Italia podało też przykłady DLC do gry, których nazwy znajdują się już ponoć na serwerach Xbox. Wiadomo, że osoby składające zamówienia przedpremierowe mogą liczyć na bonusy, ale są też inne dodatki, w tym „Przepustka Przemytnika”, która brzmi jak zapowiedź odpowiednika Battle Passa lub karnetu, dzięki któremu uzyskamy dostęp do dużych dodatków.

  • Bonus przedpremierowy
  • Misja dziedzictwa - Krwawe kości
  • Misja Popielaty korsarz
  • Żeton Przepustki Przemytnika
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa i artbook
  • Pakiet Bonusów Premium

Pełnoprawna zapowiedź tytułu podobno nadciąga i ma nastąpić w lipcu. Od czasu pierwotnej zapowiedzi, koncepcja gry rzekomo mocno się zmieniła i jest nastawiona na aspekt społecznościowy.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze