Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nadciąga 1. sezon Skull and Bones. Ubisoft chwali się atrakcjami

Start już wkrótce.

Ubisoft przygotował zwiastun prezentujący atrakcje planowane na 1. sezon popremierowego wsparcia Skull and Bones, startujący już w przyszłym tygodniu - 27 lutego.

Zgodnie z obecną modą na gry-usługi, całość ma nawet tytuł - Raging Tides. Większość treści dostępna będzie za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Mowa między innymi o potyczce z legendarnym piratem, Philippe La Peste. Są nadprzyrodzone siły, demoniczne okręty i klątwa - mocno w stylu „Piratów z Karaibów”.

Zobacz na YouTube

Jest też potwór morski do pokonania - tylozaur. Do tego możliwość polowania na frakcyjne konwoje transportujące wartościowe ładunki. W planach jest też rozbudowanie aspektu PvP, w postaci „drabinki” z tablicą najlepszych wyników. Prawie jak w Diablo.

Jak można się domyślać, nie może zabraknąć także płatnej przepustki sezonowej, nazwanej tutaj przepustką „szmuglerską”. W ramach postępów odblokujemy szereg elementów kosmetycznych i złoto. Są też bezpłatne elementy, takie jak nowy pancerz czy schematy uzbrojenia.

Wszystko to nie będzie zapewne większą nowością dla uważnych miłośników Skull and Bones, ponieważ Ubisoft zapowiedział już cztery sezony. Drugi - Chrous of Havoc - wprowadzi między innymi zarządzanie flotą, w trzecim - Into the Dragon’s Wake - zobaczymy „nowe, znaczące funkcje”, co zaplanowano także dla czwartego - Shadows of the Deep. Każdy potrwa około 12 tygodni.

Plany na cały rok

Read this next