Skip to main content

Senua's Saga Hellblade 2 - znajdźki i sekrety

Wszystkie znajdźki z gry w jednym miejscu.

Senua's Saga Hellblade 2 stawia przede wszystkim na główny wątek fabularny. Nie oznacza to jednak, że w grze nie możemy zbierać przedmiotów dodatkowych. Poniżej prezentujemy wszystkie znajdźki i sekrety dostępne w grze.


Na tej stronie:


Lista sekretów i znajdziek

Lista sekretów w grze Senua’s Saga Hellblade 2 jest króciutka, bo zawiera zaledwie dwie pozycje.

  • Ukryte twarze/sekretne ścieżki - ukryte jaskinie oraz obszary, w których umieszczono magiczne drzewka. Dostępu do nich strzegą skały przypominające ludzkie twarze.
  • Słupy runiczne - ołtarze z wyrytymi nordyckimi symbolami rozsiane po wybrzeżach Islandii.

Co dają znajdźki, dodatki, bonusy, osiągnięcia

Wyszczególnione powyżej znajdźki nie wpływają w żaden sposób na fabułę oraz rozgrywkę. Po odblokowaniu każdej z nich, usłyszymy nowy monolog narratora, który opisuje historie ze świata gry. Za zebranie wszystkich sekretów z danej kategorii otrzymujemy osobne osiągnięcie oraz zawartość dodatkową - materiał wideo dostępny w menu głównym gry w zakładce dodatki.


Spis rozdziałów

Sporym ułatwieniem w poszukiwaniu znajdziek jest wykaz zebranych sekretów w poszczególnych etapach gry. Wystarczy w menu głównym udać się do listy rozdziałów. W prawym dolnym rogu ekranu widzimy ile słupów oraz ścieżek odkryliśmy do tej pory w danym rozdziale i czy znaleźliśmy już wszystkie, które ukryto na konkretnym obszarze. Do każdego rozdziału i podrozdziału możemy swobodnie wracać i poszukiwać pominiętych przedmiotów.

Następnie: Senua’s Saga Hellblade 2 - rozdział 1: zejście na lą, wybrzeże, statek, handlarz niewolników

Spis treści: Senua’s Saga Hellblade 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Senua’s Saga Hellblade 2 - lusterko, spowolnienie czasu

Zobacz także