Skip to main content

Senua's Saga Hellblade 2 - lusterko, spowolnienie czasu

Lusterko znacząco ułatwia walkę.

W grze Senua's Saga: Hellblade II jednym z nielicznych przedmiotów wykorzystywanych podczas walki jest lusterko głównej bohaterki, które odpowiada za spowolnienie czasu. Poniżej wyjaśniamy, kiedy uzyskujemy do niego dostęp oraz jak działa ten magiczny artefakt.

Lusterko otrzymujemy w czasie jednego z przerywników filmowych w drugim rozdziale gry. Jest to etap, gdy Senua odwiedza wioskę na stosunkowo początkowym etapie rozgrywki.

Przedmiot ten służy do ładowania specjalnej umiejętności bohaterki, która polega na spowolnieniu czasu. W jego trakcie możemy wyprowadzić serię zabójczych ciosów, które wyeliminują danego przeciwnika. Proces ładowania symbolizuje zapełniający się okrąg wokół lusterka, które wisi na pasku bohaterki podczas gry. Wskaźnik będzie zapełniać się pod wpływem udanych ciosów oraz bloków.

Gdy umiejętność będzie gotowa do aktywowania, lusterko zabłyśnie i będzie mienić się. Jeżeli wciśniemy odpowiedni przycisk, czas ulegnie spowolnieniu. Warto wówczas wyprowadzać mocniejsze uderzenia, gdyż wrogowie są wtedy praktycznie bezbronni.

Następnie: Senua’s Saga Hellblade 2 - walka, jak pokonać przeciwnika

Spis treści: Senua’s Saga Hellblade 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Senua’s Saga Hellblade 2 - blok, parowanie, kontratak

Zobacz także