Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rozgrywka ze Stalker 2 na nowym zwiastunie. Gra nie zaliczyła opóźnienia

Walka, eksploracja i dialogi.

Stalker 2: Heart of Chornobyl otrzymał wyczekiwany zwiastun z prezentacją rozgrywki. Na krótkim materiale pokazano sporo akcji oraz filmowych ujęć. Nie ujawniono jednak oficjalnej daty premiery gry.

Około dwuminutowy film skupia się na ukazaniu walki, eksploracji oraz dialogów. Protagonista mierzy się zarówno z ludźmi, jak i potworami, a wszystko to w dobrze znanym fanom klimacie Zony. Zaprezentowano także system strzelania, potencjał silnika Unreal Engine 5 oraz interfejs gry.

Nowy trailer Stalker 2: Heart of Chornobyl jest już dostępny do obejrzenia. Przedstawiamy ogromny otwarty świat z nieliniową historią” - czytamy w opisie zwiastuna.

Niestety wciąż nie poznaliśmy chociażby przybliżonej daty premiery gry. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tytuł trafi na PC oraz konsolę Xbox Series X/S w 2023 roku. W dniu debiutu udostępniony zostanie także w abonamencie Game Pass.

Warto zaznaczyć, że studio GSC Game World tworzące Stalkera 2 musiało przez wojnę przenieść się w nowe miejsce, co w oczywisty sposób zaburzyło proces produkcji gry. Jakiś czas temu deweloperzy zmuszeni byli nawet do zdementowania plotek, które sugerowały, że premierę przesunięto na 2025 rok.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze