Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo Stalker 2 pojawi się na francuskich targach w tym tygodniu

Wraz z kilkoma innymi grami.

Microsoft poinformował, że na odbywających się w tym tygodniu targach Paris Games Week pojawi się kilka grywalnych wersji nadchodzących gier. Wśród nich znajdzie się wyczekiwany Stalker 2, a także kilka innych produkcji. Nie zabraknie też atrakcji z już wydanych gier.

Jak możemy się dowiedzieć z wpisu na francuskojęzycznej wersji bloga Xbox Wire, demo Stalker 2 dostępne będzie w strefie „PEGI 18” przez cały okres trwania wydarzenia, czyli od 1 do 5 listopada w godzinach od 8:30 do 18:30. Można więc oczekiwać, że wkrótce poznamy wrażenia francuskich graczy z najnowszej produkcji studia GSC GameWorld i dowiemy się, jak postapokaliptyczna przygoda prezentuje się podczas rozgrywki.

Oprócz tego pojawią się także dema gier Ara: History Untold, czyli inspirowanej serią Civilization strategii turowej od studia Oxide Interactive, osadzonej w świecie fantasy kooperacyjnej gry akcji Towerbone oraz Jousant - nietypowej gry o wspinaczce górskiej łączącej elementy zręcznościowe i zagadki logiczne. Dwie pierwsze produkcje trafią do sprzedaży w przyszłym roku, natomiast ostatnia zadebiutuje już jutro - wszystkie od dnia premiery będzie można pobrać w ramach abonamentu Game Pass.

W strefie Microsoftu uczestnicy targów znajdą także specjalnie przygotowane stanowiska do już wydanych gier. Fani produkcji wyścigowych będą mogli spróbować swoich sił w najnowszej odsłonie Forza Horizon, korzystając ze stanowisk wyposażonych w kubełkowe fotele oraz kierownice z pedałami, dostarczone przez producenta akcesoriów Thrustmaster.

Miłośników gier RPG zaskoczy natomiast stanowisko gry Starfield. Gracze będą mogli zobaczyć instalację, w ramach której zrekonstruowano kokpit statku kosmicznego, a także wystawę tematycznych eksponatów, dostarczonych przez Europejską Agencję Kosmiczną. Ponadto na odwiedzających czekają dwie fotobudki pozwalające zrobić sobie pamiątkową fotografię na tle gwieździstego kosmicznego nieba.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

S.T.A.L.K.E.R. 2

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze