Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 2 - bezpiecznik do skrzynki

Zagadka związana z miejscem ukrycia części elektrycznej na komisariacie policji.

Niedługo po rozpoczęciu kampanii fabularnej i dotarciu na komisariat policji, będziesz musiał przejść z głównego holu do wschodniego skrzydła budynku. Robisz to przechodząc przez pod stalowymi drzwiami z gwiazdą i napisem R.P.D.

Szybko przekonasz się, że w nowej lokacji panują ciemności, a bohater musi korzystać z latarki. Z lewej strony korytarza, na ścianie, znajdziesz skrzynkę elektryczną (1). Kiedy się jej przyjrzysz okaże się, że brakuje jednego bezpiecznika, przez co skrzydło spowija mrok.

W chwili obecnej nie będziesz jednak w stanie w żaden sposób rozprawić się z tym problemem. Bezpiecznik do skrzynki znajduje się bowiem w sąsiednim pomieszczeniu, czyli Wschodnim biurze.

Na początku nie będzie jednak możliwości wejścia do środka. Dopiero wraz z postępami w fabule i zdobyciu specjalnego narzędzia, pozwalającego na niszczenie łańcuchów na drzwiach, będziesz mógł dostać się do pomieszczenia.

Bezpiecznik, nazwany w grze Częścią elektryczną, znajdziesz na jednym z biurek w lokacji. Po jego podniesieniu wróć do skrzynki i skorzystaj z niego. W ten sposób przywrócisz zasilanie, dzięki czemu nie tylko rozświetlisz wschodnie skrzydło, ale będziesz mógł też wrócić do głównego holu.


Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze