Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Replika zegarka agenta” w edycji kolekcjonerskiej The Division

Jest też season pass.

Ubisoft rozpoczął przedsprzedaż gry Tom Clancy's The Division w swoim sklepie internetowym, oferując także edycję kolekcjonerską - za ok. 600 zł.

Czekamy na większą wersję obrazka

W wydaniu Sleeper Agent Edition znajdziemy kopię gry, album z grafikami koncepcyjnymi i replikę zegarka agenta. Jak czytamy w opisie, to „w pełni funkcjonalny zegarek, z oświetleniem odzwierciedlającym zegarki w grze”.

Jest też naramienna opaska, w której przechowamy mniejsze przedmioty, plakat oraz specjalne opakowanie i przepustka sezonowa z zawartością cyfrową.

Nie ujawniono jeszcze, co dokładnie znajdziemy w season passie, ale wcześniejsze zamówienie produkcji gwarantuje dostęp do testów beta (najpierw na Xbox One) oraz kilka cyfrowych gadżetów.

Na targach E3 dowiedzieliśmy się także, że tytuł zadebiutuje 8 marca 2016 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4.

The Division to gra MMO z otwartym światem, rozgrywająca się w zrujnowanym Nowym Jorku. Gracze wcielają się w członków tytułowego oddziału, ocalałego po ataku tajemniczego wirusa. Twórcy stawiają na rozbudowane elementy RPG i obiecują, że będziemy mogli pograć także w samotności.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły