Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ekskluzywna beta The Division na Xbox One w grudniu

Jest też nowy trailer.

Podczas konferencji Microsoftu na E3 ogłoszono, że użytkownicy Xbox One otrzymają ekskluzywnie dostęp do bety The Division. Wczesna wersja będzie dostępna na konsoli Microsoftu w grudniu - zapowiedział Ubisoft.

Kooperacyjna sieciowa strzelanka od studia Massive Entertainment ma ukazać się w 2016 roku, ale konkretna data nie jest jeszcze znana. Być może poznamy ją podczas dzisiejszej konferencji samego Ubisoftu.

Twórcy zaprezentowali też najnowszy zwiastun. Warto przyjrzeć się oprawie graficznej, która jest chyba bliższa temu, co ostatecznie zobaczymy w finalnym produkcie.

Przy okazji Ubisoft ogłosił, że razem z Rainbow Six: Siege na Xbox One gracze otrzymają Rainbow Six: Vegas i Vegas 2 w wersji na Xboksa 360 - przy ogłoszonej dziś wstecznej kompatybilności oznacza to, że w grudniu - po premierze nowej opcji - będziemy mogli zagrać na Xbox One także w te dwie części cyklu. Premiera najnowszego Rainbow Six w październiku.

O autorze
Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze