Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy dodatek do Pillars of Eternity ukaże się 25 sierpnia

Więcej poziomów i nowy region.

Dodatek The White March do gry RPG Pillars of Eternity ukaże się jeszcze w tym miesiącu - 25 sierpnia.

Nasza zima zła

Jak ogłoszono już na E3, to dopiero pierwsza część tego rozszerzenia. Gracze mogą liczyć na nowych towarzyszy (mnich i łotrzyk) oraz umiejętności, artefakty, a także zwiększony maksymalny poziom doświadczenia.

Nie ma znaczenia, czy zakończyliśmy podstawową kampanię - The White March dostępne będzie z poziomu menu, z wszystkimi innowacjami i postaciami.

Szczegóły na temat fabuły nie są jeszcze znane, ale trafimy w północne, zaśnieżone rejony świata. Autorką opowieści jest Carrie Patel, scenarzystka bazowego Pillars of Eternity.

„Świetnej jakości grę RPG, która pozwala zatopić się w fascynującą przygodę. Studio Obsidian udowadnia, że jest w stanie stworzyć wspaniały, oryginalny produkt, który długo nie pozwoli o sobie zapomnieć” - napisał Artur w naszej recenzji „podstawki”.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze