Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kompletne wydanie Pillars of Eternity ukaże się 15 listopada

Gra razem z DLC.

Paradox Interactive ogłosiło, że Pillars of Eternity doczeka się wydania specjalnego pod tytułem Definitive Edition na PC, łączącego podstawową wersję gry oraz wszystkie dodatki DLC. Premiera 15 listopada.

Mowa więc o dwóch rozdziałach rozszerzenia White March, ale także o całkiem nowym zestawie Deadfire Pack, inspirowanym nachodzącym Pillars of Eternity 2: Deadfire.

Jest i młyn

Do tego wszystkie dodatki, które oferowano dotychczas w wydaniu Pillars of Eternity: Royal Edition, a więc ścieżka dźwiękowa do pobrania, cyfrowy album z grafikami czy też nowela w uniwersum gry.

Pakiet Deadfire Pack zostanie udostępniony za darmo także dla wszystkich pozostałych posiadaczy gry, bez względu na zakupioną wersję. To mniejsze DLC zawiera nowe przedmioty do wykorzystania w kampanii, a także portery postaci z nadchodzącego sequela.

Jednocześnie sama „podstawka”, oferowana jako Pillars of Eternity - Hero Edition, wraz z 15 listopada otrzyma niższą cenę, ustaloną na 30 euro (ok. 128 zł).

Pillars of Eternity to RPG w klasycznym stylu, wydane pierwotnie w marcu 2015 roku, a kilka miesięcy temu także na konsolach (od razu z dodatkami). Deweloperzy inspirowali się tytułami takimi jak Baldur's Gate, Planescape Torment i Icewind Dale.

Cover image for YouTube videoPillars of Eternity - Video Recenzja

„Otrzymujemy świetnej jakości grę RPG, która pozwala zatopić się w fascynującą przygodę. Utalentowane studio Obsidian udowadnia, że jest w stanie stworzyć wspaniały, oryginalny produkt, który długo nie pozwoli o sobie zapomnieć” - pisał w naszej recenzji Artur.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Pillars of Eternity

PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze