Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ulepszony interfejs w kolejnej łatce do Pillars of Eternity

Razem z dodatkiem White March.

Obsidian Entertainment razem z drugą częścią rozszerzenia The White March do Pillars of Eternity opublikuje także sporą aktualizację, dostępną za darmo dla wszystkich posiadaczy gry.

White March

W planach jest między innymi przeprojektowany i bardziej przejrzysty interfejs potyczek czy usprawnienia w twierdzy gracza - nowa linia zadań oraz odwiedzający nasze włości mieszkańcy, z problemami do rozwiązania.

Do tego tryb rozgrywki „Story Mode”, który - jak sama nazwa wskazuje - znacznie zmniejszy poziom trudności, by można skupić się tylko na fabule. Są też zmiany w umiejętnościach i w walce, czyli minusy za każdy „nokaut” naszych postaci.

Bestiariusz doczeka się lepszej organizacji i większej liczby wpisów. Twórcy zbalansowali też trzeci akt przygody, zmniejszając ogólną liczbę wrogów, ale podnosząc poziom trudności samych starć.

Darmowa aktualizacja ukaże się 16 lutego, razem dodatkiem The White March - Part 2.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze