Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pillars of Eternity i Tyranny za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne produkcje. Tym razem do zdobycia są Pillars of Eternity i Tyranny w edycjach ze wszystkimi dodatkami.

W celu odebrania wymienionych tytułów na kartach katalogowych gier należy wcisnąć przycisk „Pobierz”. Trzeba jednak pamiętać, że oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się 17 grudnia o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Pillars of Eternity i Tyranny to produkcje z gatunku RPG od deweloperów ze studia Obsidian Entertainment. Obie gry przedstawiają wydarzenia w rzucie izometrycznym - w pierwszej wcielamy się jednak w herosa, a w drugiej w oficera armii tyranicznego Kyrosa.

Poinformowano jednocześnie, że za tydzień - 17 grudnia - w Epic Games Store rozpocznie się akcja, w ramach której do końca roku sklep udostępni za darmo po jednej grze. W sumie rozdanych zostanie 15 tytułów, choć nazwa pierwszej nie jest na razie znana.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Pillars of Eternity

PC, Mac

Pillars of Eternity: Complete Edition

PS4, Xbox One, Nintendo Switch

See 1 more

Tyranny

PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze