Skip to main content

Twarze piłkarzy z eFootball 2022 wyśmiewane przez graczy

Nowy PES najgorzej ocenianą produkcją w historii Steama.

„PES 2022” - a właściwie eFootball - nie spotkał się z pozytywnym przyjęciem graczy. Aktualnie jednym z najczęściej wyśmiewanych przez internautów aspektów produkcji Konami jest mimika piłkarzy.

Szczególną furorę robi kilka obrazków, które zamieszczamy poniżej. Widzimy nienaturalnie duże oczy, powykręcane usta czy nadęte policzki.

Kolejne przykłady pochodzą od Richa Stantona, dziennikarza serwisu PC Gamer, który również doświadczył błędów mimiki.

Źródło: PC Gamer
Źródło: PC Gamer

Jeśli chodzi o recenzje na Steamie, sytuacja z wczorajszego dnia premiery oczywiście nie uległa poprawie - wciąż są „przytłaczająco negatywne”. Wystawiono zaledwie 8 proc. pozytywnych ocen z ponad 10 tysięcy.

Co więcej, zgodnie ze stroną Steam 250, która przyznaje grom na platformie Valve ocenę wyliczaną na podstawie liczby i rodzaju recenzji, eFootball jest najgorzej ocenianą produkcją w historii Steama. Aktualnie ma notę 0,89.

Dotychczasowy lider „sali wstydu” to Flatout 3: Chaos and Destruction z 2011 roku, który teraz znajduje się na drugim miejscu z oceną 1,52.

Przypominamy, że eFootball to platforma, która mimo surowego stanu na premierę ma być regularnie aktualizowana i rozbudowywana przez Konami.

Zobacz także