Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch 1.05 do Bloodborne wprowadzi drobne zmiany w kooperacji

Premiera w przyszłym tygodniu.

W ubiegłym miesiącu aktualizacja 1.04 do Bloodborne dodała nową opcję, dzięki której gracze mogli współpracować bez względu na dzielącą ich różnicę poziomów, o ile korzystali z sesji zabezpieczonej hasłem.

Za zakrętem w lewo

Pierwotnie mogliśmy zaprosić jedynie postacie na podobnym poziomie, na co narzekały osoby, które rozpoczęły rozgrywkę dużo później i nie mogły zabijać potworów razem z kolegami.

W kolejnej aktualizacji - 1.05 - funkcja ta zostanie jeszcze bardziej rozbudowana. Gracz dołączający do zabawy zostanie „dostosowany” do poziomu hosta, jeśli różnice są duże - wynika z informacji opublikowanych na japońskim blogu Sony.

Podczas korzystania z dzwonów do rozpoczęcia kooperacji będziemy także wyraźnie informowani, czy w użyciu jest hasło sesji.

Aktualizacja 1.05 powinna zadebiutować w okolicach 13 lipca, po lokalnej aktualizacji serwerów. W Europie oznacza to najczęściej środę.

Do tego czasu możemy nacieszyć oczy potyczką samego Shuhei Yoshidy z Sony Worldwide Studios, demonstrującego swoje umiejętności w Bloodborne.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze