Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Opis wszystkich klas i trybów rozgrywki w nowym zwiastunie Evolve

Poradnik przetrwania.

Deweloperzy z Turtle Rock Studios przygotowali nowy materiał poświęcony grze Evolve. Tym razem twórcy postanowili opisać najważniejsze elementy gry.

Trailer przypomina, że w Evolve - w momencie premiery - znajdzie się w sumie dwunastu łowców reprezentujących cztery klasy postaci. Żołnierz skupi się na zadawaniu obrażeń, Medyk na leczeniu towarzyszy, Traper wytropi bestię, a Support wspomoże sojuszników pomocnymi gadżetami.

Trzy potwory to brutalny Goliath, latający i rażący błyskawicami Kraken oraz czający się w cieniu i przebiegły Wraith. Wszystkie monstra reprezentują odmienny styl rozgrywki.

Podstawowy tryb - Polowanie - postawi przed potworem zadanie zniszczenia wskazanego celu na mapie. Łowcy muszą oczywiście powstrzymać kosmitę. W trybie Gniazdo potwór broni swoich jaj przed atakami żołnierzy.

Ratunek to rodzaj zabawy, w którym zadaniem łowców jest przeprowadzenie cywilów do punktów ewakuacji. Wreszcie, tryb Obrony to starcie grupy łowców z maksymalnie rozwiniętym potworem oraz jego mniejszymi pomocnikami.

Wszystkie tryby są dostępne także w trybie offline. Na użytkowników czeka też kampania - szereg kilku meczy, których wynik zawsze wpłynie w konkretny sposób na przebieg następnej rundy.

Evolve debiutuje 10 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

Komentarze