Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy wątek fabularny i wyzwania w łatce Need for Speed

Oraz więcej muzyki.

Zapowiadana już w listopadzie aktualizacja „Legendy” do Need for Speed została opublikowana wczoraj na PlayStation 4 i Xbox One, dodając między innymi krótki wątek fabularny.

Piękny Golf

„Eddie i Melissa wracają, gotowi wziąć udział w nowym wyzwaniu w Ventura Bay” - czytamy w opisie. Atrakcja odblokuje się po osiągnięciu 25 poziomu REP, a nagrodą będzie Nissan Skyline GT-R V-Spec z 1999 roku.

Do tego 12 nowych „aut-dawców” ukrytych w różnych dzielnicach Ventura Bay, umożliwiających zdobycie kolejnych części. Na fanów zwiedzania czeka też 10 „punktów eksploracyjnych” do odkrycia w mieście.

Maksymalny poziom REP zwiększono do 70 i dodano 113 części do modyfikacji, zwłaszcza w tym mniej bogatych w opcje samochodach. Są też trzy osiągnięcia i trofea, nowe wyzwania codzienne i nagrody, setki kalkomanii, ponad 20 winyli i szereg utworów muzycznych.

Listę zmian i poprawek zamyka możliwość wyciszania telefonu, modyfikowanie tarcz hamulcowych i zacisków, ulepszenia sztucznej inteligencji oraz „zwiększona stabilność gry”.

Need for Speed ukaże się jeszcze na PC - wiosną przyszłego roku. Gracze na komputerach osobistych otrzymają wszystkie powyższe zmiany już w dniu debiutu.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze