Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed (2015) - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik po najnowszej części serii.

Witamy w poradniku i solucji do gry Need for Speed (2015). W niniejszej publikacji przybliżymy wyścigi dostępne w grze i podpowiemy jak ruszyć fabułę do przodu.

Pokażemy ci także jak tuningować samochód, zarówno jeśli chodzi o osiągi auta, jak i o wizualne elementy. Podpowiemy, jakie ustawienia dobrać do danego rodzaju imprezy i przedstawimy na mapach wszystkie sekrety.

Zapraszamy do lektury i życzymy szerokiej drogi!

Porady ogólne i interfejs

Zanim ruszysz na trasę, możesz zapoznać się z podstawowymi informacjami, związanymi z interfejsem, ustawieniami czy sterowaniem.

Tuning mechaniczny i optyczny

O tym, jak bardzo ważny jest tuning mechaniczny, dowiesz się w grze bardzo szybko. Jeżeli chcesz wygrywać wszystkie wyścigi, zarobione pieniądze będziesz musiał inwestować na początku w części, a następnie w szybsze samochody. Doradzimy ci, jak zmienić wygląd samochodu.

Opis przejścia kampanii

Mocną stroną nowego Need for Speeda jest wątek fabularny, który przedstawiony jest za pomocą scen nagrywanych z prawdziwymi aktorami. Poznasz tu wiele postaci, z którymi będziesz miał do czynienia przez całą grę.

Mapy i znajdźki

Tutaj przedstawimy pomoc w postaci map, na których zaznaczymy ważne miejsca, znajdźki i różnego typu sekrety.

Samochody

W grze dostępnych jest 51 samochodów od producentów z całego świata. W tym miejscu przybliżamy każdą maszynę.

Na dobry początek

1. Chociaż zrozumiała jest chęć inwestowania pieniędzy w optyczny tuning, nie ma to zbyt dużego sensu na początku rozgrywki. Lepiej zbierać pieniądze na ulepszenia mechaniczne.

2. W grze głównymi rodzajami imprez będą klasyczne wyścigi i drift, czyli jazda kontrolowanym poślizgiem. Warto mieć w garażu co najmniej dwa auta: jedno przystosowane do normalnych wyścigów, drugie do driftu.

3. W zależności od stylu jazdy możesz zdecydować się na dwa warianty dopalacza: regenerujący się wraz z upływającym czasem lub po ryzykownych manewrach i poślizgach. Jeżeli lubisz efektowną jazdę, zawsze wybieraj drugą opcję.

4. Pamiętaj, że sprzedając mocno stuningowane auto nie odzyskasz wszystkich pieniędzy zainwestowanych w pojazd. Zanim pozbędziesz się samochodu, mocno przemyśl swoją decyzję.

5. Czasami, aby popchnąć fabułę do przodu, będziesz musiał brać udział w wyścigach ze wszystkimi postaciami. Nie ma możliwości, aby najpierw skończyć wątek z jedną postacią, a dopiero po tym zacząć drugi. Staraj się brać udział w wyścigach z każdym bohaterem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Need for Speed

PS4, Xbox One, Nintendo GBA, PC

Related topics
O autorze
Komentarze