Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed z 10-godzinną wersją demo na PC

Dostęp do całej mapy.

Electronic Arts poinformowało, że wszyscy zainteresowani gracze na PC mogą skorzystać z 10-godzinnej wersji demo Need for Speed. Produkcja dostępna jest z poziomu aplikacji Origin.

Jak potwierdza przedstawiciel wydawcy, gracze otrzymują dostęp do wszystkich elementów produkcji: trybów, atrakcji i systemu postępów, które można przenieść do pełnej wersji.

Jedynym ograniczeniem jest więc limit 10 godzin. Do dema możemy podchodzić wielokrotnie - nie musimy wykorzystać całej puli czasu w jednej sesji.

Gra wyścigowa debiutowała w 2015 r., lecz odsłonę PC wydano dopiero w marcu tego roku. Za prace odpowiada Ghost Games, złożone głównie z byłych pracowników Criterion Games.

Wcielamy się w postać młodego, zdolnego kierowcy, który swoimi wyczynami zaimponował lokalnej grupie mistrzów kierownicy. Chcąc zaskarbić sobie ich życzliwość, rozpoczyna serię ulicznych wyzwań, która przyniesie mu sławę i uznanie. Do tego jednak daleka droga.

Need for Speed dołącza tym samym do innych produkcji z wersjami demo w aplikacji Origin, jak Star Wars Battlefront (4 godziny), Unravel (10 godzin, ale tylko pierwszy poziom) czy The Sims 4 (swobodny dostęp przez 48 godzin). Pełna lista na oficjalnej stronie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze