Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe Need For Speed może nadjechać jeszcze w tym roku

Prezentacja gry ma być w drodze.

Od dłuższego czasu spekuluje się, że nowa odsłona serii Need For Speed będzie nosiła podtytuł Unbound. Według najnowszych plotek, szczegóły gry poznamy już za dwa tygodnie, a premiera nastąpi niedługo potem.

Zdaniem dziennikarza Toma Hendersona, który ujawnił nieoficjalne informacje, Need For Speed Unbound miało mierzyć się z kilkoma opóźnieniami ujawnienia produkcji, jednak obecnie wszystko jest na dobrej drodze do oficjalnej prezentacji. Może się ona odbyć już na początku października, choć konkretna data nie jest jeszcze znana.

Co więcej, premiera ma być planowana na 2 grudnia tego roku, co może być świetną wiadomością dla fanów flagowej serii wyścigów od Electronic Arts. W najbliższych dniach powinniśmy poznać szczegóły gry oraz zobaczyć zwiastun, o którym na razie wiadomo, że ma trwać około półtorej minuty i zawierać piosenkę A$AP Rocky’ego.

Według wcześniejszych przecieków Need for Speed Unbound ma połączyć realizm z bardziej kreskówkową stylistyką i animacjami. Na ulicach zobaczymy też przechodniów, co jest pewnym novum w serii. Gra ma powstawać na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Na razie nie wiadomo nic o wersji na poprzednią generację.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Need for Speed

PS4, Xbox One, Nintendo GBA, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze