Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy Need for Speed ma kreskówkowe efekty i przechodniów. Jest krótki gameplay

Mały wycinek z rozgrywki.

Do sieci trafiło krótkie nagranie z niezapowiedzianej jeszcze odsłony Need for Speed. Widzimy na nim, że grze będą towarzyszyć kreskówkowe efekty wizualne oraz po raz pierwszy piesi.

Na opublikowanym w sieci filmiku widzimy samochód (prawdopodobnie Chevrolet Bel Air), który rozbija się o rzeźbę. Towarzyszą temu kreskówkowe efekty wizualne - na ekran nakładają się „zakłócenia”, nad pojazdem pojawia się rysunkowa czaszka, a w pobliżu drzwi skrzydła w stylu grafitti. Nagranie można zobaczyć poniżej.

Co warte odnotowania, na filmie widzimy również przechodniów, których wcześniej brakowało na ulicach miast w Need for Speed. Są to wyraźnie testowe, niskiej jakości modele, jednak być może piesi trafią do finalnej wersji gry. Przypomnijmy, że w The Crew od Ubisoftu przechodnie po prostu odskakiwali przed nadjeżdżającym pojazdem i nie dało się ich potrącić - być może EA zastosuje podobne rozwiązanie.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze