Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejna odsłona serii Need for Speed dopiero w 2017 roku

Koniec DLC do ostatniej części.

Przedstawiciele studia Ghost Games poinformowali dziś, że rozpoczęli prace nad kolejną odsłoną serii Need for Speed, która zadebiutuje w 2017 roku.

Jednocześnie zaznaczono, że wydana pod koniec kwietnia aktualizacja SpeedList była ostatnią wprowadzającą darmową, nową zawartość do ubiegłorocznej części cyklu.

„Zamierzamy się teraz skoncentrować na tworzeniu nowej gry opartej na fundamentach wyznaczonych przez Need for Speed. Pracujemy nad tym, aby ukazała się w 2017 roku” - napisali twórcy na oficjalnym blogu.

„Nie oznacza to oczywiście, że zamierzamy się zaszyć w studio i pracować w odosobnieniu. Pozostaniemy w kontakcie z naszą społecznością” - dodali.

W „nadchodzących miesiącach” deweloperzy chcą zaprosić do siedziby Ghost Games wybranych graczy, by „poznać ich reakcje na nowe pomysły”.

Przyszłoroczna odsłona cyklu Need for Speed zostanie prawdopodobnie zapowiedziana jeszcze w 2016 roku - być może na czerwcowych targach E3.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze