Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer Mortal Kombat 1 ujawnia powrót trzech kultowych postaci

Robi się tłoczno.

NetherRealm Studios nie zwalnia tempa w publikowaniu kolejnych zwiastunów Mortal Kombat 1. W najnowszym materiale zaprezentowano aż trzech wojowników. Oczywiście nie zabrakło też widowiskowych scen walki z krwawym finałem.

Gwiazdą zwiastuna jest bez wątpienia Reptile, a więc charakterystyczny dla serii wojownik, potrafiący w każdej chwili przybrać postać jaszczura. Jak widać na urywkach gameplayu, zmiennokształtność bywa bardzo przydatna w pojedynkach - gracz będzie mógł tworzyć kombinacje ciosów korzystając naprzemiennie z obu „wersji” bohatera.

Kolejną powracającą postacią jest nieco mniej sympatyczny, choć równie brutalny Havik. Obwiązany ostrzami wojownik karmi się własnym bólem, by zadawać jeszcze większe cierpienie swoim przeciwnikom. Nie boi się nawet odciąć własnej ręki, by rzucić nią w stronę oponenta. Fragment z jego udziałem to prawdopodobnie najbardziej krwawy urywek rozgrywki, jaki do tej pory opublikowano.

W końcu jest także Ashrah, będąca tak naprawdę demonem pod ludzką postacią. Wojowniczka wchodzi na pole bitwy ubrana cała na biało, by zasypać przeciwnika gradem magicznych ostrzy, a następnie spalić na popiół. Każdej w wymienionych postaci towarzyszy oczywiście seria filmowych wstawek, wprowadzających do fabuły gry.

Przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 ukaże się 19 września na PC, konsolach obecnej generacji oraz Switchu. Zagrać będzie można jeszcze przed debiutem w ramach zamkniętych testów dla posiadaczy przedpremierowego wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Beta wystartuje 18 sierpnia i zakończy się 21 sierpnia. Twórcy nie zdradzili, czy w planach są także testy dla użytkowników PC.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze