Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy gameplay z Lords of the Fallen

Nieprezentowana wcześniej walka z bossem. Materiał z PlayStation 4.

Nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera mieli okazję - w towarzystwie Tomasza Gopa z CI Games - zagrać w przedpremierową wersję Lords of the Fallen. Opublikowano zapis rozgrywki z nieprezentowaną do tej pory walką z bossem.

Potężny Infiltrator stanowi nie lada wyzwanie. Gracz musi stale unikać ciosów i starać się zniszczyć pancerz przeciwnika, by móc zacząć zadawać większe obrażenia.

Lords of the Fallen przypomina w założeniach cykl Dark Souls, choć deweloperzy wielokrotnie powtarzali, że produkcja będzie nieco bardziej przystępna od wymagających tytułów studia From Software.

Ponadto, w rozmowie z serwisem Videogamer, Gop poinformował, że gra zadziała na Xbox One najprawdopodobniej w rozdzielczości 900p, a na PlayStation 4 w 1080p.

Lords of the Fallen zadebiutuje 31 października, nie tylko na konsolach, lecz również na PC. Produkcja powstaje we współpracy CI Games z niemieckim zespołem Deck 13.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze