Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowości w Assassin’s Creed Valhalla. Do gry trafi Kuźnia Run i Grobowce Poległych

Zapowiedziano też jesienny festiwal.

Ubisoft zapowiedział garść kolejnych dodatków do Assassin’s Creed Valhalla. Darmowa zawartość trafi do gry już 27 września i zaoferuje nowy budynek oraz grobowce do zwiedzenia. W październiku rozpocznie się również festiwal Oskoreia, a w niedalekiej przyszłości poznamy oficjalne zakończenie historii Eivora.

Jedną z nowości będzie Kuźnia Run. Jak sama nazwa wskazuje, stworzymy w niej runy, które wykorzystamy do wzmocnienia broni i pancerza bohatera. Do gry trafią także kolejne Grobowce Poległych - rozbudowane lokacje, pełne zagadek logicznych i środowiskowych, których ukończenie zagwarantuje nam dostęp do skarbów oraz nowego ekwipunku.

Zapowiedziano również, że 20 października rozpocznie się wydarzenie cykliczne – festiwal Oskoreia. W czasie trwania eventu będziemy wykonywać tematyczne zadania oraz poznawać opowieści związane z nordycką mitologią. Zabawa potrwa do 10 listopada.

Assassin’s Creed Valhalla otrzyma też ostatnie, duże DLC. W przeciwieństwie do poprzednich, nie zabierze nas ono do mitologicznego świata, lecz oficjalnie zakończy historię Eivora. Twórcy nie zdradzili daty premiery dodatku, jednak zaznaczyli, że zadebiutuje on w najbliższych miesiącach.

O autorze

Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze