Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe DLC do Dragon Age: Inkwizycja obejmuje zbroję dla konia

Od 15 zł.

Nadal czekamy na kolejne, fabularne rozszerzenie do Dragon Age: Inkwizycja od BioWare, ale obecnie musimy zadowolić się mniejszym dodatkiem, obejmującym kilka elementów wyposażenia.

Nowy tron

Pakiet „Łupy Qunari” zawiera ogromny tron wojownika do Podniebnej Twierdzy, dwie zbroje, w tym pancerz arishoka, oraz dwa schematy, umożliwiające wykonanie pancerza dla członków drużyny.

Rozszerzenie kosztuje 15 zł na PC, 18 zł na Xbox One i 21 zł na PlayStation 4.

Treść oczekiwanego, fabularnego rozszerzenia jest obecnie tajemnicą. Obecnie wskazówki oferuje tylko rozsyłana w czerwcu ankieta Electronic Arts, sugerująca, że poznamy „ostateczny los Inkwizycji” w ramach „ostatniej przygody”.

Fabuła z drugiego dodatku ma podobno dotyczyć „osoby, którą zaczęła to wszystko”. Nie zabraknie też walki ze złem. Możliwe, że mowa tutaj o postaci, którą widać w samym zakończeniu podstawowej wersji gry.

Jedyne wydane dotychczas fabularne DLC do Dragon Age: Inkwizycja to Szczęki Hakkona, wprowadzające nową strefę do zwiedzenia, z bossem do pokonania, przeciwnikami, operacjami i ekwipunkiem.

Prawie jak Oblivion

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły