Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BioWare rozwija kilka "supertajnych projektów" - oprócz Dragon Age 4

Studio nadal wierzy w Anthem.

Szef BioWare na oficjalnym blogu studia opublikował wpis, w którym ujawnił, że obecnie ekipa pracuje nad kilkoma niezapowiedzianymi dotychczas grami.

Menedżer generalny firmy - Casey Hudson - poinformował, że deweloperzy rozwijają kilka „dużych projektów”. Nie chciał jednak przedstawić konkretnych szczegółów, ponieważ większość z nich jest „supertajna”.

Podkreślił jednak, że jedna z gier wkroczyła niedawno w fazę pre-produkcji, a pozycją zajmuje się wciąż „rosnący” zespół z Edmonton. Tajemniczym tytułem jest najprawdopodobniej Dragon Age 4 - we wpisie nie pojawiła się wspomniana nazwa, ale użyto wyrażenia „Straszliwy Wilk powstaje”, którym wcześniej określono nową odsłonę cyklu w świecie fantasy.

Prace nad kontynuacją Dragon Age: Inkwizycja trwają

Nie jest na razie jasne, czym są pozostałe „supertajne projekty”. Niewykluczone jednak, że BioWare przygotowuje następną część Mass Effect - jakiś czas temu studio gwarantowało, że nie porzuciło kosmicznej serii.

Hudson poruszył również kwestię sieciowego Anthem, które krytykowane jest za powolny rozwój. Menedżer zaznacza, że nadal wierzy w produkcję i zapewnia, że dodatkowe treści powstają, co jednak wymaga czasu.

BioWare nie porzuca Anthem

„Wiem, że trzeba wykonać jeszcze wiele pracy, by wydobyć pełny potencjał gry. Planujemy bardziej fundamentalne ulepszenia, ale to potrwa. Zespół zajmie się jednak nie tylko długoterminową rozbudową, ale też wydawaniem bieżących aktualizacji” - przekonuje.

Anthem ukazało się w lutym tego roku. Produkcja jest nastawionym na akcję tytułem wieloosobowym w stylu Destiny lub The Division - gracze wspólnie wykonują szereg misji i zbierają nowe wyposażenie.

Źródło: BioWare

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - pokaz kampanii fabularnej pod koniec września

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Anthem

PS4, Xbox One, PC

Dragon Age: Inquisition

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze