Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ankieta ujawnia kolejne fabularne DLC do Dragon Age: Inkwizycja

„Ostatnia przygoda.”

Internetowa ankieta ujawniła plany na drugie fabularne DLC do Dragon Age: Inkwizycja. Tego typu kwestionariusze to już od jakiegoś czasu źródło informacji na temat gier EA.

Screen ankiety

„Nie skończyliśmy jeszcze z zawartością fabularną dla DA:I” - przyznał na początku czerwca Dyrektor kreatywny tytułu, Mike Laidlaw. Jak widać, dotrzymał słowa.

Pytania z ankiety opublikowano osobno na oficjalnym forum dyskusyjnym oraz w serwisie Reddit.

Wśród informacji napisano między innymi o „losie Inkwizycji”, a całość opisano jako „ostatnią przygodę” oraz „następną misję”. Takie sformułowania zdają się sugerować, że mamy do czynienia z ostatnim elementem zawartości.

Jedyne wydane dotychczas fabularne DLC do Dragon Age: Inkwizycja to Szczęki Hakkona, wprowadzające nową strefę do zwiedzenia, z bossem do pokonania, przeciwnikami, operacjami i ekwipunkiem.

Fabuła z drugiego dodatku ma podobno dotyczyć „osoby, którą zaczęła to wszystko”. Nie zabraknie też walki ze złem. Możliwe, że mowa tutaj o postaci, którą widać w samym zakończeniu podstawowej wersji gry. Mike Laidlaw przyznał już wcześniej, że chciałby zająć się tym tematem.

„Po uratowaniu świata Thedas, twoją następną misją jest określenie przyszłości Inkwizycji” - czytamy w opisie z ankiety. „Kotwica na twojej dłoni nagle zaczyna świecić, emitując magię związaną z Pustką. Z cienia atakują zabójcy. Zaczyna się inwazja wroga. Wygraj wyścig z czasem, by pokonać wielkie zło zanim będzie za późno.”

Co interesujące, gracze mają zmierzyć się podobno z armią Qunari. Zwiedzą też całkiem nowe lokacje i najprawdopodobniej trafią do Pustki. Ankieta wymienia też nowy tryb rozgrywki, z wyzwaniami nawet dla najbardziej doświadczonych postaci.

Warto dodać, że kwestionariusz ma na celu sprawdzenie opinii graczy na temat wymienionych opcji i fabuły, więc nie wszystkie opisywane elementy mogą ostatecznie trafić do dodatku.

Szczęki Hakkona - poprzednie DLC

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze