Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa wersja okładki Metal Gear Solid 5 bez nazwiska Kojimy

Studio Kojima Productions zamknięte?

Przedstawiciele Konami ujawnili ostateczną wersję okładki Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Nowa grafika różni się od poprzedniej tym, że zabrakło na niej nazwiska Hideo Kojimy oraz logotypu studia Kojima Productions.

Już w marcu informowaliśmy, że wszelkie ślady po japońskim producencie usunięto z różnych materiałów promocyjnych Metal Gear Solid 5. Nazwisko pozostało jeszcze wtedy na okładce gry.

Ponadto, aktor Akio Otsuka zdradził dwa dni temu na Twitterze, że studio Kojima Productions zostało rozwiązane. Japoński Solid Snake użył słowa „rozpuszczone”.

Konami do tej pory nie skomentowało jeszcze swoich decyzji związanych z Kojimą. Przedstawiciele firmy przepraszali tylko za wykreowanie „niespokojnej atmosfery”.

Poniżej umieszczamy starą i nową wersję okładki The Phantom Pain. Metal Gear Solid 5 debiutuje 1 września na PS3, PS4, X360 i Xbox One. Gra trafi także na PC, jednak dwa tygodnie później - 15 września.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze