Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niezależne Don't Starve: Giant Edition trafi w czerwcu na Wii U

Gra z dodatkiem.

Don't Starve: Giant Edition ukaże się w Europie na konsolach Wii U. Datę premiery zaplanowano na 4 czerwca, w cyfrowym sklepie eShop.

Wspaniały rumak

Gracze z Ameryki Północnej otrzymają grę tydzień wcześniej - 28 maja.

Jeśli kupimy tytuł przed 28 czerwca, dostaniemy za darmo dodatkową kopię, do oddania znajomemu. Wersja na sprzęt Nintendo umożliwi także granie na GamePadzie.

Don't Starve: Giant Edition zawiera podstawową wersję gry oraz dodatek Reign of Giants. Otrzymamy dwóch nowych bohaterów: aktorkę operową Wigfridę oraz młodego chłopca - Webbera - żyjącego wewnątrz wielkiego pająka.

Twórcy przygotowali także pełny cykl pór roku, od obfitych, wiosennych opadów deszczu, do upalnego lata. Zwiedzimy też nowe strefy klimatyczne, pełne niebezpieczeństw, ale także cennych surowców.

Don't Starve debiutowało w kwietniu 2013 roku na PC, a w styczniu 2014 r. gra trafiła też na PlayStation 4. To produkcja, w której walczymy o przetrwanie, zbierając zasoby i konstruując różne przedmioty.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze