Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hamlet nowym dodatkiem do niezależnego Don't Starve

Shipwrecked z aktualizacją.

Klei Entertainment od kilku miesięcy milczało w temacie Don't Starve. Teraz produkcja wraca jednak do świadomości graczy - potwierdzono wersję Xbox One, a teraz zapowiedziano kolejne rozszerzenie.

Jak ujawniono na oficjalnym forum dyskusyjnym, rozszerzenie otrzymało tytuł Hamlet. DLC przeznaczone jest do trybu pojedynczego gracza, nie do kooperacji z wersji Together.

Świniosklep

Jest nawet fabuła: Wilson znalazł portal przenoszący przekraczające go osoby do początków świata Świnioludzi. Bohater zamierza teraz zbadać ich cywilizację, z dżunglami i podziemiami włącznie.

Co interesujące, uniwersum Pigmenów zaoferuje nie tylko kolejne biomy i przedmioty do znalezienia i zbudowania, ale także sklepy i domy do odwiedzenia.

Premiera w pierwszej połowie przyszłego roku.

Jednocześnie podano, że poprzednie rozszerzenie - Shipwrecked - wzbogaciło się o darmową aktualizację treści, dostępnych obecnie w wersji beta.

Szczegółową listę dodawanych funkcji i przedmiotów oraz instrukcje instalacji znaleźć można na oficjalnym forum dyskusyjnym Klei Entertainment.

Na koniec jeszcze seria specjalnych wydarzeń przeznaczonych do sieciowej kooperacji w Don't Starve Together. Pierwsze z nich - Forge - przeznaczone jest dla maksymalnie sześciu graczy i wymaga pokonania bossa w tytułowej kuźni.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze