Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niezależne Don't Starve otrzyma nowe DLC - Shipwrecked

Premiera jesienią.

Dwuwymiarowa gra z gatunku survival - Don't Starve - otrzyma kolejne rozszerzenie do trybu dla pojedynczego gracza, zatytułowane Shipwrecked.

Dodatek ukaże się jesienią na PC (Windows, Mac, Linux). Wydawcą jest firma Capy Games, odpowiedzialna między innymi za Superbrothers: Sword and Sworcery, Super Time Force czy Below.

Shipwrecked wprowadzi nowe postacie, lokacje, potwory i efekty pór roku.

Nie potwierdzono obecnie, czy odpowiedzialne za prace studio Klei Entertainement przeniesie DLC także na pozostałe platformy sprzętowe: PlayStation, Wii U czy na nadchodzącą wersję Xbox One.

Don't Starve debiutowało w kwietniu 2013 roku na PC, a w styczniu 2014 r. gra trafiła też na PlayStation 4, PS3 i PS Vita. To produkcja, w której walczymy o przetrwanie, zbierając zasoby i konstruując różne przedmioty.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze