Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Don't Starve Together w przyszłym miesiącu trafi na PlayStation 4

Grupowa walka o przetrwanie.

Przedstawiciele studia Klei Entertainment ujawnili datę premiery Don't Starve Together w wersji na PlayStation 4. Na konsoli Sony gra zadebiutuje 13 września.

Produkcja dostępna jest już na PC, na którym ukazała się w kwietniu tego roku.

Tytuł jest samodzielnym rozszerzeniem do Don't Starve, wprowadzającym do znanej formuły zabawy tryb wieloosobowy dla maksymalnie sześciu graczy.

Grupy śmiałków mogą więc wspólnie walczyć z głodem, potworami i szaleństwem, w prywatnych oraz publicznych rozgrywkach.

Nowością, która pojawi się w konsolowym wydaniu dodatku, będzie możliwość gry w kooperacji na podzielonym ekranie - zarówno po sieci, jak i lokalnie. Oczywiście sterowanie zostanie dostosowane do pada.

Wraz z rozszerzeniem do sprzedaży w cyfrowym sklepie PlayStation Store trafi Mega Pack. To zestaw zawierający podstawową wersję Don't Starve ze wszystkimi DLC (także wspomnianym Together). Przy zakupie pakietu, posiadacze bazowej gry otrzymają zniżkę w wysokości 60%.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze