Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowi towarzysze i przeciwnicy w dużej aktualizacji Don't Starve Together

Oraz wiele poprawek.

Deweloperzy ze studia Klei Entertainment opublikowali na PC kolejną dużą aktualizację do Don't Starve Together. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się na PS4.

Łatka - zatytułowana A New Reign: Part 2 - wprowadza wiele nowości. Wśród najważniejszych są między innymi są dodatkowe postacie towarzyszące naszej postaci - młode wersje takich istot, jak Hound, Catcoon czy Gloomer.

Patch przynosi między innymi nowego bossa - królową pszczół

Jest też kolejny boss do pokonania - gracze mogą zmierzyć się z potężną królową pszczół. Władczyni chroniona jest jednak przez mniejsze owady, które także trzeba wyeliminować.

Pojawiły się również nowe obiekty, które można wybudować - brama oraz płot. Dzięki obu przedmiotom, można wyodrębnić kawałek terenu, by za ogrodzeniem trzymać zwierzęta lub hodować rośliny.

Oczywiście nie zabrakło też poprawek wielu mniej lub bardziej istotnych błędów. Pełną listę wyeliminowanych problemów i usterek można znaleźć we wpisie opublikowanym na Steamie.

Jednocześnie twórcy ostrzegają, że wprowadzona w aktualizacji zawartość może niepoprawnie działać na istniejących już zapisach rozgrywki. Warto więc utworzyć nowy.

Sama produkcja jest samodzielnym rozszerzeniem do wydanego w 2013 roku Don't Starve. Najważniejszym elementem dodatku jest tryb sieciowy dla maksymalnie sześciu graczy.

Grupy śmiałków mogą więc wspólnie zmagać się z głodem, niebezpiecznymi potworami i szaleństwem, w prywatnych oraz publicznych rozgrywkach.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły