Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Don't Starve Together ukaże się w środę na Xbox One

Wieloosobowe przetrwanie.

Nietypowy symulator sztuki przetrwania Don't Starve Together: Console Edition od Klei Entertainment trafi w najbliższą środę - 13 września - także na Xbox One.

Produkcję na konsolę Microsoftu wyceniono na 59,99 zł. Gra już od roku dostępna jest na PS4, gdzie kosztuje 63,00 zł. Od debiutu na sprzęcie Sony mija dokładnie rok, więc kończy się zapewne umowa na wyłączność.

Wspólne głodowanie

Together to samodzielne rozszerzenie podstawowego Don't Starve, wydanego na konsolach już kilka lat temu. Dodatek wprowadza tryb wieloosobowy, w tym możliwość kooperacji.

Don't Starve Together: Console Edition umożliwia więc wspólną walkę z głodem, potworami i szaleństwem, w prywatnych i publicznych rozgrywkach. Nowa edycja obejmuje również większość zawartości z „podstawki”, z dodatkiem Reign of Giants włącznie.

Nowością, która pojawiła się w konsolowym wydaniu dodatku na PS4, jest możliwość zabawy w kooperacji także na podzielonym ekranie - zarówno w sieci, jak i lokalnie.

„Wkrocz do dziwnego, niepoznanego świata pełnego dziwnych stworzeń, niebezpieczeństw i niespodzianek. Zbieraj zasoby do wytwarzania przedmiotów i konstrukcji pasujących do twojego stylu surwiwalu” - czytamy w opisie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze