Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Don't Starve Together za darmo dla posiadaczy „podstawki”

O ile kupiliśmy przed 3 czerwca.

Don't Starve Together - darmowy, samodzielny dodatek z trybem sieciowym - dostępny jest za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji Don't Starve.

Mucha wygląda groźnie

Opcja dotyczy tylko osób, które zakupiły „podstawkę” przez 3 czerwca tego roku - drugi tytuł pojawi się w bibliotece na Steamie. Jeśli do tego czasu kupiliśmy Together osobno, dostaliśmy już dodatkową kopię.

Jeśli zdecydujemy się na zakup teraz (po 3 czerwca), możemy wybrać samo Don't Starve lub Don't Starve razem z dodatkiem Together. Cena wynosi 15 euro (ok. 63 zł).

Odpowiedzialne za prace studio Klei Entertainment wydało Don't Starve Together w programie Early Access w grudniu ubiegłego roku i wygląda na to, że na pełną wersję przyjdzie nam jeszcze poczekać.

„Nie opuszczamy jeszcze Early Access. Jest ku temu kilka powodów, głównie ponieważ zdecydowaliśmy się dodać wiele nowych opcji do gry, takich jak uwzględnienie zawartości z DLC Reign of Giants i funkcji przygotowanych z myślą o trybie sieciowym” - napisano na Steamie.

Don't Starve Together umożliwia grupom śmiałków wspólną walkę z głodem, potworami i szaleństwem, w prywatnych i publicznych rozgrywkach. Ta wersja obejmuje większość zawartości z „podstawki”, z dodatkiem Reign of Giants włącznie.

Samo Don't Starve debiutowało w kwietniu 2013 roku na PC, a w styczniu 2014 r. gra trafiła też na PlayStation 4. To produkcja, w której walczymy o przetrwanie, zbierając zasoby i konstruując różne przedmioty.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły