Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed Heat - pierwszy gameplay. Nocne wyścigi, policja i tuning

Oraz wiele innych.

Na konferencji otwierającej tegoroczne targi Gamescom firma EA zaprezentowała zwiastun Need for Speed Heat z pierwszymi fragmentami bezpośredniej rozgrywki.

Nagranie przedstawia między innymi wyścigi odbywające się zarówno w nocy, jak i za dnia. Nie zabrakło także pościgów z policją - stróże prawa patrolują ulice i mogą przeszkodzić w jeździe po Palm City, przy czym o zmroku są agresywniejsi i korzystają ze wsparcia helikopterów.

W zwiastunie zaprezentowano także rozbudowane opcje personalizacji posiadanych wozów. Auta poddamy tuningowi, który zwiększy możliwości danego samochodu, ale też zmodyfikujemy wygląd poszczególnych maszyn.

Warto zaznaczyć, że ulepszenia odblokujemy, budując reputację poprzez uczestnictwo w bezprawnych wyścigach nocnych. Legalne zmagania dzienne pozwolą zaś zdobyć nagrody podnoszące ogólny poziom pojazdu.

Need for Speed Heat zadebiutuje 8 listopada na PC, PS4 i Xbox One. W powstającej produkcji zabraknie płatnych lootboxów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Need For Speed: Heat

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze