Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed Heat - pierwszy gameplay. Nocne wyścigi, policja i tuning

Oraz wiele innych.

Na konferencji otwierającej tegoroczne targi Gamescom firma EA zaprezentowała zwiastun Need for Speed Heat z pierwszymi fragmentami bezpośredniej rozgrywki.

Nagranie przedstawia między innymi wyścigi odbywające się zarówno w nocy, jak i za dnia. Nie zabrakło także pościgów z policją - stróże prawa patrolują ulice i mogą przeszkodzić w jeździe po Palm City, przy czym o zmroku są agresywniejsi i korzystają ze wsparcia helikopterów.

W zwiastunie zaprezentowano także rozbudowane opcje personalizacji posiadanych wozów. Auta poddamy tuningowi, który zwiększy możliwości danego samochodu, ale też zmodyfikujemy wygląd poszczególnych maszyn.

Warto zaznaczyć, że ulepszenia odblokujemy, budując reputację poprzez uczestnictwo w bezprawnych wyścigach nocnych. Legalne zmagania dzienne pozwolą zaś zdobyć nagrody podnoszące ogólny poziom pojazdu.

Need for Speed Heat zadebiutuje 8 listopada na PC, PS4 i Xbox One. W powstającej produkcji zabraknie płatnych lootboxów.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze