Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najlepsze mapy w CS:GO - głosowanie czytelników

Nowe i starsze popularne lokacje.

Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier sieciowych na Steamie. Także w Polsce ma wielu fanów, po części z pewnością ze względu na aspekt e-sportowy.

Pozdrowienia z de_dust2

Najważniejszym elementem gry są oczywiście mapy. To, w jaki sposób są zaprojektowane, determinuje przebieg meczu. Każdy bez wątpienia ma swoje ulubione lokacje.

Przygotowując poniższą listę uwzględniliśmy oczywiście mapy z rankingowej i turniejowej rotacji, ale nie pominęliśmy też nieco starszych, z którymi też z pewnością związane są miłe wspomnienia wielu graczy.

Nie braliśmy pod uwagę map z niestandardowych trybów, takich jak Wyścig zbrojeń. Skupiliśmy się na tych stworzonych z myślą o tradycyjnej grze 5 kontra 5.

Jeżeli uważacie, że zapomnieliśmy o jakiejś popularnej - dziś lub w niedalekiej przeszłości - mapie, koniecznie dajcie znać. Gdy proponowana przez was mapa zostanie wskazana w sumie przez trzech czytelników, dodamy ją do zestawienia.

Zapraszamy do głosowania! Wystarczy, że klikniecie ikonę strzałki obok nazwy mapy, by podnieść jej miejsce w rankingu. Głosować można na kilka pozycji. Zachęcamy też do argumentowania swoich decyzji w komentarzach.Zagłosuj także w innych głosowaniach: Najlepsze RPG w historii

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze