Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 1 może dostać więcej postaci z innych licencji

Ghostface na horyzoncie?

Wygląda na to, że Mortal Kombat 1 może dostać więcej postaci pochodzących z innych licencji. W sieci pojawiły się wskazówki na temat tego, że nadciąga najwyraźniej Ghostface z serii „Krzyk”.

Źródłem informacji są dataminerzy, którzy dopatrzyli się interesujących kwestii dialogowych wypowiadanych przez niektórych wojowników. Nie straszy mnie maska i peleryna - mówi Takeda w jednym z niewykorzystanych (jak na razie) dialogów.

„Trzeba więcej niż maska i nóż, żeby mnie przestraszyć” - dodaje Omni-Man, który sam będzie gościem z „obcej” licencji. Razem z Takedą pojawią się w grze w przyszłości, w ramach pierwszego pakietu DLC o nazwie Kombat Pack.

Takich zestawów z pewnością będzie więcej i fani spekulują, że częścią jednego z nich może być właśnie Ghostface. Maska, peleryna i nóż to jednak dość ogólne wskazówki i część graczy uważa, że mowa raczej o Michaelu Myersie z „Halloween”. Ten nie ma jednak peleryny, więc jest i trzecia opcja - Mortal Kombat 1 dostanie obie te postacie.

Są i inne linie dialogowe, które mogą wskazywać na nadchodzące nowości:

  • „Co to za akcent? Nigeria?” (Cyrax?)
  • „Pohandlujmy! Wyglądałbym świetnie z mieczem dwuręcznym!” (Conan?)
  • „Co planujesz? Cukierek albo psikus?” (znów Ghostface)
  • „Zabiłbym cię, ale ktoś mnie wyprzedził” (Noob Saibot?)

Wydaje się, że dzięki mechanice ciosów specjalnych Kameo produkcja otwiera się na szerszą pulę postaci - jest bowiem podział na „pełnoprawnych” wojowników oraz na „pomocników” tego typu. Pierwszy Kombat Pack oferuje nowości w obu kategoriach i podobnie będzie zapewne w przyszłości.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze