Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Magiczny dodatek do The Sims 4 - premiera 10 września na PC

W październiku na konsolach.

Przedstawiciele EA ujawnili kolejne rozszerzenie do The Sims 4. Dodatek zatytułowany Kraina magii wprowadzi do produkcji czary i inne nadprzyrodzone elementy. Premiera 10 września na PC oraz 15 października PS4 i Xbox One.

Pojawi się między innymi zupełnie nowa lokacja - ukryte za specjalnym portalem, do którego prowadzi sekretna ścieżka, Glimmerbrock. Zbudowana na unoszących się w powietrzu skałach osada zamieszkana jest przez czarodziejów, którzy nauczą wirtualnych ludzików zaklęć.

Podopieczni przyswoją różnorodne czary, pozwalające na przykład wyczarować jedzenie lub zamienić inne osoby w przedmioty. To jednak nie wszystko, ponieważ wezmą również udział w pojedynkach z innymi adeptami magii.

Ponadto spróbują przyrządzić magiczne eliksiry, co sprowadzi się do zebrania odpowiednich składników i wymieszania poszczególnych substancji w kotle. Mikstury skłonią Simy do miłości lub zniosą uciążliwą klątwę.

Kolejne rozszerzenie wprowadzi także chowańców, czyli magiczne zwierzęta, które pomogą w karierze czarodzieja i ochronią swojego opiekuna. Wśród dostępnych istot są wróżka oraz smoki.

Pojawią się miotły

Zobacz: Sims 4 - poradnik i najlepsze porady

W planach też czarodziejskie wyposażenie. Gracze wyposażą ludziki w wytworne peleryny, niebiańskie suknie oraz akcesoria pokroju różdżek. Nie zabraknie też mioteł, które umożliwią latanie w powietrzu.

Źródło: EA

Następnie: Mount & Blade 2: Bannerlord w marcu 2020 roku trafi do Early Access na Steamie

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze