Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mount & Blade 2: Bannerlord w marcu 2020 roku trafi do Early Access na Steamie

Jest też nowy trailer.

Na targach Gamescom studio TaleWorlds poinformowało, że powstające Mount & Blade 2: Bannerlord w marcu 2020 roku zadebiutuje w programie Early Access na Steamie.

Dokładna data premiery wczesnej wersji produkcji nie jest na razie znana, podobnie jak i treści, z którymi zapoznają się zainteresowani gracze. Tajemnicą jest też cena, jaką trzeba będzie zapłacić za uzyskanie dostępu do tytułu.

Jednocześnie opublikowano nowy trailer gry. Nagranie składa się ze scen przedstawiających różne bitwy. Nie zabrakło potyczek z udziałem konnicy, toczonych na pustyni oraz w lasach, a także oblężeń ufortyfikowanych zamków.

Założenia rozgrywki nie odbiegają od poprzednich części. Gra jest symulatorem średniowiecza - przemieszczamy się po rozległej krainie, rekrutując wojowników do armii, by potem stanąć na czele oddziału w trakcie walki.

Nie zabraknie oblężeń

Poza trybem dla pojedynczego gracza produkcja zaoferuje rozbudowaną rozgrywkę wieloosobową. W sieciowym wariancie Skirmish dwa zespoły składające się z maksymalnie sześciu użytkowników powalczą o umieszczone na mapie punkty z flagami.

Mount & Blade 2: Bannerlord zmierza na PC.

Następnie: Alternatywna historia Polski w grze Iron Harvest - premiera 1 września 2020 roku

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze