Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - River Row: Krew i pot - Kontrabanda: Strażnicy, magazyn, furgonetka, Roy

Misje: Przesłuchaj strażników, Okradnij magazyn, Zabij soldati, Sprzątnij furgonetkę z medykamentami, Skonfrontuj się z Royem Thibideaux.

Zadanie aktywuje się automatycznie po ukończeniu misji River Row: Krew i pot - Jesteśmy wspólnikami?: Odnalezienie Vita. W ostatnim dialogu Vito poda ci namiary na starego znajomego - Conniego Demarca, który z chęcią wspomoże go w przejmowaniu biznesów w dzielnicy. Najpierw trzeba będzie jednak wykonać dla niego pewne zadanie.

Demarco przebywa na południu dzielnicy River Row. Udaj się do wskazanego na punktu mapie, aby z nim porozmawiać. Connie opowie ci o interesach prowadzonych przez Roya, w które możesz uderzyć.

Uwaga! (zaczynanie misji i ich znaczniki) - gdybyś miał problem z rozpoczęciem danej misji, to wejdź w głównym menu do zakładki Cele (lewy dolny narożnik ekranu) i wybierz dany rozdział - pod obrazkiem pojawi się lista bieżących misji. Wybierz tę, która cię interesuje i zaznacz ją (w lewym górnym narożniku z nazwą misji pojawi się biały znaczek). W tym momencie na mapie pojawi się znacznik wskazujący miejsce, do którego masz się udać, aby rozpocząć zadanie.


Misja: Przesłuchaj strażników Roya

Po rozmowie z Conniem Demarco otrzymasz listę celów do zrealizowania. Jednym z nich będzie udanie się do ludzi Roya i złapanie informatora, który mógłby przekazać ci nowe informacje.

Ustaw się przy drzwiach i wywab informatora na ulicę

Po dotarciu na miejsce okaże się, że informator przebywa w restauracji. Możesz wejść do środka i go przesłuchać, ale jest z nim kilku ludzi, więc mógłbyś dostać się w sam środek kłopotów, chyba, że wcześniej byś ich wyeliminował. Druga opcja to ustawienie się przy wejście i gwizdnięcie, co spowoduje, że informator wyjdzie na ulicę, gdzie będziesz mógł przesłuchać go bez ludzi.

Kiedy zakończysz „rozmowę" zabij lub zostaw informatora przy życiu. Następnie w dzienniku pojawi się nowa misja - Sprzątnij furgonetkę z medykamentami.


Misja: Zabij soldati Roya

Jak każdy poważny gangster Roy posiada swoich zaufanych ludzi odwalających za niego brudną robotę. W tym przypadku są to: Nestor Pellegrini, którego znajdziesz na południu dzielnicy oraz Fabio „Fab" Fulci przebywający w jej centrum.

Aby dostać się do Fabia musisz zlokalizować zejście do podziemi w tym budynku

W przypadku Fabia udaj się do wskazanego na mapie miejsca i zlokalizuj wolnostojący budynek (obrazek powyżej). Wejdź do środka i zejdź po drabinie do podziemi. Problem z tym soldati polega na tym, że praktycznie stale zmienia miejsce pobytu. Po zejściu na dół dotrzyj do kanałów, gdzie zabij dwóch rywali.

Następnie wskocz do wody, przepłyń nieco w lewo i i wyjdź na drugim brzegu, gdzie po kolei możesz wykończyć trzech rywali. Jeśli zdążysz, to dorwiesz Fabia w przejściu z lewej. Jeśli nie, to ruszaj za nim - soldati wejdzie na górę po drabinie, a potem wróci do kanałów tą samą drogą, którą się tu dostałeś. W jednym lub innym punkcie w końcu go dorwiesz.

Jeden celny strzał w głowę i sprawa Pellegriniego zostanie załatwiona

W przypadku Nestora Pellegriniego sprawa jest nieco prostsza. Przebywa on na terenie magazynu - wystarczy przeskoczyć przez bramę z prawej, zaczaić się za ciężarówką i poczekać, przeciwnik sam wejdzie ci na celownik (obrazek powyżej). Krótka seria, ucieczka i sprawa załatwiona.


Misja: Okradnij magazyn

Otrzymasz informację, że ludzi Roya lubią sobie przyciąć w pokerka i to na niezłą sumę. Często grają w magazynie, gdzie dodatkowo gromadzony jest utarg z różnych nielegalnych działalności. Udaj się we wskazane miejsce na zachodzie dzielnicy, aby nieco przetrzebić interes.

Gotówka do zabrania leży na stole

Po wejściu do składu możesz wyeliminować kilku okolicznych przeciwników po cichu. Część gra jednak przy stole w pokera - możesz posłać im koktajl mołotowa albo ostrzelać z zaskoczenia. Po pozbyciu się ich podnieś gotówkę ze stołu (obrazek powyżej) i opuść lokację.


Misja: Sprzątnij furgonetkę z medykamentami

Zadanie pojawi się po przesłuchaniu informatora w ramach misji Przesłuchaj strażników Roya. Twoim celem będzie udanie się do punktu na zachodzie dzielnicy i zniszczenie lub porwanie furgonetki, którą następnie masz dostarczyć ojcowi Jamesowi.

Furgonetka z lekami stoi w dobrze pilnowanym magazynie. Wejdziesz do niego od strony podwórka, po włamaniu się do zamka. Wejdź na teren hali, ukryj się za drewnianymi skrzyniami i kiedy dwóch rozmawiających rywali się rozejdzie, zwab tego z lewej i załatw po cichu.

Załatw wrogów przy furgonetce, a potem ją porwij

Następnie trzymając się pomieszczeń z lewej kieruj się przed siebie, eliminując kolejnych wartowników. Droga zaprowadzi cię w pobliżu ciężarówki (obrazek powyżej), przy której stoi dwóch wrogów. Gdy się rozejdą zabij tego, który podejdzie do skrzyń, a potem szybko wejdź do ciężarówki, przejedź przez bramę i zacznij jechać w stronę mieszkania ojca Jamesa na północy.


Misja: Skonfrontuj się z Royem Thibideaux

Po tym, jak zrujnujesz mafijny biznes wróć do Demarco i porozmawiaj z nim na temat Roya. Connie powie ci, że znajdziesz go w magazynie, gdzie będziesz mógł go dopaść. Po przyjęciu zlecenia skieruj się do punktu na zachodzie dzielnicy.

Chodzi o ten sam magazyn, z którego mogłeś porwać furgonetkę z lekami. Najlepiej wejść do środka od południowego wschodu - po otworzeniu drzwi zwab gwizdaniem dwóch strażników. Po pozbyciu się ich wejdź na górę po schodach z lewej. Na górze natkniesz się na kolejnych rywali - jednego na szczycie schodów, a drugiego stojącego w lokacji z prawej - załatw ich po cichu i zacznij kierować się w lewo.

Roya znajdziesz w jego biurze na piętrze

Wejdź do pomieszczenia biurowego, gdzie załatw wartownika. Potem udaj się do pokoju z lewej, gdzie Roy rozmawia z jednym z gangsterów. Poczekaj, aż ten drugi wyjdzie z pomieszczenia, załatw go, a potem rozpraw się z Royem (obrazek powyżej).


Spis treści: Mafia 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mafia 3 - River Row: Krew i pot - Wymuszenia związkowe: Jock, przyczepy, kasjer, Andy Turret


Jak zwykle będziesz mógł zdecydować czy go zabić czy też zwerbować. Po załatwieniu sprawy z bossem pojawią się sojusznicy, którzy zajmą cały magazyn.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze