Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - River Row: Krew i pot - Jesteśmy wspólnikami?: Odnalezienie Vita

Misja: Znajdź i uwolnij Vito.

Zadanie pojawi się w dzienniku po ukończeniu rozdziału Delray Hollow: Pomodlisz się w drodze, a konkretnie po rozmowie z Donovanem w ramach misji Z takimi przyjaciółmi.

Po jej zakończeniu znajomy położy na biurku dwa dossier - jedno dotyczące Thomasa Burke'a i drugie związane z Vitem. Podnieś i przeczytaj to ostatnie, aby rozpocząć misję. W celu jej rozpoczęcia udaj się do dzielnicy River Row, a konkretnie do jej północnego obszaru, gdzie masz spotkać się z Vitem.

Uwaga! (zaczynanie misji i ich znaczniki) - gdybyś miał problem z rozpoczęciem danej misji, to wejdź w głównym menu do zakładki Cele (lewy dolny narożnik ekranu) i wybierz dany rozdział - pod obrazkiem pojawi się lista bieżących misji. Wybierz tę, która cię interesuje i zaznacz ją (w lewym górnym narożniku z nazwą misji pojawi się biały znaczek). W tym momencie na mapie pojawi się znacznik wskazujący miejsce, do którego masz się udać, aby rozpocząć zadanie.


Misja: Znajdź i uwolnij Vita

Zacznij kierować się w stronę punktu zaznaczonego na mapie. Kiedy zbliżysz się do niego usłyszysz potężną eksplozję, a przed tobą pojawią się przeciwnicy.

Zacznij przedzierać się do Vita eliminując nadbiegających wrogów

Opuść auto, znajdź schronienie i rozpocznij ostrzeliwać rywali (obrazek powyżej). Następnie przeskakuj za kolejne obiekty mogące posłużyć za osłonę i eliminuj nadbiegających wrogów kierując się w stronę Vita.

Kieruj się cały czas przed siebie, aż dotrzesz do knajpki z szyldem „Benny's". Wejdź do środka i oczyść teren - uważaj, bo niektórzy przeciwnicy mogą ukrywać się między innymi za ławkami.

Otwórz chłodnię, aby uwolnić Vita

Kiedy skończysz skieruj się w prawo, gdzie znajduje się chłodnia. Jeśli spojrzysz przez okienko w drzwiach, to zobaczysz skrępowanego Vita (obrazek powyżej). Włam się do zamka i otwórz chłodnię, po czym porozmawiaj ze starym znajomym proponując mu nawiązanie współpracy.


Spis treści: Mafia 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mafia 3 - River Row: Krew i pot - Kontrabanda: Strażnicy, magazyn, furgonetka, Roy


Lincoln spróbuje przekonać Vita mówiąc mu, że odbierze dzielnicę River Row rządzącemu nią obecnie Greccowi i przekaże ją jemu. Vito przystanie na te warunki, a po zakończeniu rozmowy odblokujesz dwie kolejne misje - Kontrabanda i Związki portowe.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze