Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Hatter powróci w Arkham Origins

Szalony Kapelusznik potwierdzony jako jeden z powracających przeciwników Batmana.

W tegorocznej odsłonie serii Batman zobaczymy jednego z dobrze znanych złoczyńców - Jervisa Tetcha, znanego lepiej jako Szalony Kapelusznik lub Mad Hatter.

Powrót postaci dokładnie opisano w najnowszym numerze Official Xbox Magazine. Skany czasopisma opublikował serwis All Games Beta.

Historia Kapelusznika w nowej grze rozwija wątki tej postaci, rozpoczęte w poprzedniej części - Arkham City. Jervis ponownie wciągnie Batmana w psychotropowe halucynacje.

Główny bohater będzie musiał przeżyć w etapach inspirowanych „Alicją w Krainie Czarów”, z rzekami pełnymi herbaty i przeszkodami w formie kart do gry.

Wcześniej potwierdzono już udział Deathstroke'a, żeńskiej wersji Copperheada oraz regularnych bywalców uniwersum DC: Jokera, Pingwina i Bane'a.

Batman: Arkham Origins zadebiutuje 25 października na konsolach obecnej generacji i komputerach. Akcja zostanie umiejscowiona przed wydarzeniami z Arkham Asylum. Ośmiu najlepszych na świecie zabójców przybywa do Gotham City w wigilię Bożego Narodzenia, by zabić Batmana.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze