Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nieoficjalnie: powstaje gra na podstawie komiksu Batman Trybunał Sów

Sugeruje zdjęcie producentki z Warner Bros.

Twórcy Batman: Arkham Origins z montrealskiego oddziału Warner Bros. pracują nad kolejną grą z Mrocznym Rycerzem, opartą na komiksie zatytułowanym Trybunał Sów - sugerują nieoficjalne informacje.

Jedna z producentek studia w połowie listopada opublikowała na Twitterze wpis z fotografią, na której nosi koszulkę ozdobioną żółtym logo. Grafika przedstawia nocnego drapieżnika z rozpostartymi skrzydłami.

Internauci zauważyli, że obrazek jest łudząco podobny do symbolu używanego przez Trybunał Sów - tajemniczą organizację przekonaną, że sprawuje prawdziwe rządy w Gotham (dzięki, Gaming Monk). Członkowie ugrupowania spotykają się o zmroku, by planować kolejne działania. Dysponują też zabójcami eliminującymi wszelkiego rodzaju przeszkody.

Montrealski oddział Warner Bros. nie ukrywa, że obecnie pracuje nad nowym projektem. Wypowiadając się w mediach społecznościowych przedstawiciele firmy „cenzurują” jednak nazwę powstającej produkcji.

Jednocześnie dyrektor kreatywny przygotowywanej gry - Patrick Redding - poinformował na Twitterze, że wraz ze swoim zespołem nie pojawi się na tegorocznej gali The Game Awards, choć deweloperzy udadzą się do Los Angeles w sprawach biznesowych.

Niedawno nieobecność na wydarzeniu organizowanym przez Geoffa Keighleya potwierdziło studio Rocksteady. Ekipa zdementowała także plotki jakoby pracowała nad produkcją z Supermanem w roli głównej.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze