Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce zapowiedź nowej gry z Batmanem? Tajemnicza grafika od WB Montreal

"Pojmij Rycerza".

Twórcy Batman: Arkham Origins z montrealskiego oddziału Warner Bros. w mediach społecznościowych opublikowali obrazki, które układają się w jedną grafikę. Ilustracja może być logotypem nowej gry ze słynnym bohaterem.

Deweloperzy za pośrednictwem swoich profili na Facebooku, Twitterze i Instagramie opublikowali trzy ilustracje. Do każdej dołączono krótki komunikat, w którym napisano „Pojmij Rycerza” (w oryginale „Capture the Knight”).

Wiadomości wyraźnie sugerują, że obrazki powiązane są z nowym projektem o przygodach Batmana - zamaskowany heros z komiksów DC bardzo często określany jest także mianem „Mrocznego Rycerza”.

Szybko okazało się też, że poszczególne ilustracje są częścią większej całości. Fani połączyli je ze sobą, otrzymując kompletny rysunek, który wydaje się być herbem - w centrum znajdują się skrzyżowane miecze, a na szczycie wizerunek ptaka.

Niewykluczone, że rysunek jest symbolem tajemniczej organizacji, z którą przyjdzie graczom zmierzyć się w grze. Niektórzy spekulują, że może to być logotyp używany przez tajną rządową jednostkę, kierowaną przez Amandę Waller, która w uniwersum DC znana jest z kontrowersyjnych działań.

Warto zaznaczyć, że wcześniejsza aktywność przedstawicieli Warner Bros. Montreal wskazywała, że na obecność w powstającej produkcji Trybunału Sów - zorganizowanej grupy przestępców i zabójców, kontrolujących Gotham.

Co ciekawe, 5 stycznia youtuber Eren opublikował na Twitterze wpis, w którym stwierdził, że w tym roku powinniśmy dowiedzieć się, co szykują twórcy nowego Batmana. Do wiadomości dołączył hashtag „Capture the Knight”, który odpowiada komunikatowi towarzyszącemu wspomnianym grafikom.

Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że tajemnicza ilustracja ujawniona przez Warner Bros. Montreal zwiastuje zbliżającą się zapowiedź kolejnej produkcji z Mrocznym Rycerzem.

Następnie: Mimir z God of War w rzeczywistości - fani stworzyli ruchomą replikę głowy nordyckiego boga

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Batman Arkham Origins

Android, iOS, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze