Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Grafiki koncepcyjne sugerują istnienie gry na podstawie komiksu Batman: Trybunał Sów

Mroczny Rycerz kontra zabójcy.

Eddie Mendoza opublikował grafiki koncepcyjne, które mogą być związane z niezapowiedzianą dotychczas grą z Batmanem, opartą na komiksie zatytułowanym Trybunał Sów.

Artysta na stałe zatrudniony jest w Apple, ale współpracuje też - jako wolny strzelec - z koncernem Warner Bros. Na swoim profilu w serwisie ArtStation udostępnił trzy obrazki prezentujące Mrocznego Rycerza walczącego z zabójcami działającymi na zlecenie sekretnej organizacji (dzięki, GamingBolt).

Mendoza usunął już prace, co część internautów uznała za potwierdzenie, że są powiązane z nową produkcją poświęconą Batmanowi. Grafiki mogą jednak nie dotyczyć nowej gry o słynnym mścicielu - szczególnie, że ich autor twierdzi, że przygotował ilustracje dla zabawy.

Komiks Trybunał Sów opowiada o tytułowej organizacji, która jest przekonana, że sprawuje prawdziwe rządy w Gotham. Członkowie ugrupowania spotykają się o zmroku, by planować kolejne działania.

Pierwsze wzmianki o nowym projekcie pojawiły w ubiegłym miesiącu, gdy jedna z producentek w montrealskim studiu Warner Bros. opublikowała zdjęcie, na którym nosi koszulkę z żółtym logo. Obrazek przypominał wizerunek używany przez wspomniany Trybunał Sów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Batman Arkham Origins

Android, iOS, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze