Skip to main content

Lost Ark - logging: jak szybko zdobywać poziomy

Rozwijanie zdolności wycinki drzew, szybkie zdobywanie XP.

Logging to jedna z najpotrzebniejszych zdolności z grupy trade skills w Lost Ark. Zdobywane w jej ramach materiały wykorzystywane są do rozbudowy twierdzy i tworzenia elementów dekoracyjnych. Jak jednak szybko rozwijać ją, by wytwarzać lepsze rzeczy?

Jak wszystkie zdolności z tej grupy, logging rozwiniesz wykonując związane z umiejętnością czynności - czyli poprzez wycinkę drzew. Na te czasami ciężko trafić, jednak świetnym miejscem jest centralna część Bilbrin Forest (1).

Znajdziesz tam mnóstwo drzew do wycinki (2) - są zlokalizowane obok siebie, w dodatku w pobliżu jest punkt do teleportacji. Jeśli nawet jakiś gracz już rozpoczął wycinkę, możesz dołączyć się do niego i wspólnie przeprowadzić ten proces - zyskasz punkty doświadczenia i materiały.

Jeśli braknie drzew do wycinania, masz dwa wyjścia. Możesz zmienić kanał i rozpocząć cały proces na nowo bądź udać się do południowo-wschodniej odnogi, w stronę Medrick Monastery. Druga opcja jest o tyle dobra, że możesz tam także rozwijać zdolność hunting.

Stosując wyżej opisaną metodę będziesz w stanie zwiększyć poziom zdolności logging w ciągu zaledwie kilku minut. Zdobędziesz także mnóstwo drewna i elementów z drzew, które wykorzystasz do rozwoju swojej twierdzy.

Następnie: Lost Ark - excavating: relic, jak znaleźć relikwię

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - foraging: zbieranie kwiatów i roślin

Zobacz także